O nás

ROLLA, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1994. Během těchto let se firma postupně za nelehkých konkurenčních podmínek, proděláním vlastnických změn a budováním nových výrobních prostor, profilovala až do dnešní podoby. Činnost firmy se dá rozdělit do celé řady základních priorit, mezi něž patří zejména:

Krátké dodací lhůty za dodržení vysoké kvality výroby.

Nesnažíme se za každou cenu v krátkých dodacích lhůtách vyrábět velké kvantum výrobků, které převyšují naši výrobní kapacitu, což v konečném důsledku vede ke snížení kvality výroby. Každému výrobku věnujeme při výrobě stejnou péči a je jedno jestli se jedná o malou nebo velkou zakázku. To rovněž vyžaduje kvalitní, kvalifikované a dobře zaplacené pracovníky.

Kvalitou montážních prací zaručit funkci výrobků po dlouhou dobu životnosti bez servisních zásahů.

Je vědecky dokázáno, že montáž dělá min. 50% kvality celého výrobku (co je platný stoprocentní výrobek, jestliže je špatně namontován). Pro montáž si vybíráme kvalitní a kvalifikované pracovníky, kteří dokážou odvést stejně dobrou práci, jako by si výrobek montovali u sebe doma. Jeden dobře zaplacený a kvalitní montážník je efektivnější než pět mizerně zaplacených, byť i dobrých.

Co nejkratší doba případných záručních a pozáručních servisních zásahů.

Snažíme se na reklamaci reagovat do 24 hodin od oznámení. Konečné ukončení servisního zásahu je závislé od typu závady - je-li to možné, je závada odstraněna ihned.

Díky použití kvalitních a certifikovaných materiálů a výrobních postupů jsme schopni prodloužit záruky nad zákonem stanovenou dobu.

Abychom byly schopni splnit výše uvedené priority, používáme zásadně při výrobě kvalitní, osvědčené a pokud možno certifikované materiály i když jsou na trhu materiály levnější (někdy i podstatně). Materiály, které se neosvědčily pro vysokou poruchovost a nespolehlivost ihned vyřazujeme. Pro zkvalitnění a zjednodušení výrobních postupů využíváme celé řady speciálních přípravků, které práci zjednodušují a snižují riziko chyb lidského faktoru. Z výše uvedených důvodů jsme schopni prodloužit zákonem stanovenou dobu záruky i na dvojnásobek.

Reference:

Vzhledem k dlouhodobé činnosti firmy (od roku 1994), není možné zde uvést všechny naše dodávky a montáže, a proto jsme se zaměřili jen na větší akce a akce pro větší a střední podniky nebo státní instituce.

V nynější době připravujeme fotografie některých zajímavých realizovaných projektů, které budou kromě reference sloužit jako Fotogalerie naší práce.

ČSAD Břeclav
Transgas Tvrdonice a.s.
České dráhy Břeclav
Union banka Jihlava
ČSOB a.s. Brno a Břeclav
Domov důchodců Břeclav
Letiště Náměšť nad Oslavou
Řada obecních úřadů v okrese i mimo něj
Městský úřad Břeclav
Nemocnice Třebíč
Nemocnice Ivančice
Nemocnice Valtice
Dětská psychiatrická léčebna Velká Bíteš
Dětský domov Náměšť nad Oslavou
Pošta České Budějovice
Fruta Lednice
Gumotex Břeclav
OTIS a.s. Břeclav
Moravské oděvní závody Břeclav
Vinselekt Ing. Miloš Michlovský Rakvice
Základní škola Hrušky
Jižní Morava a.s. Tvrdonice
Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně, ZF v Lednici
Frujo a.s. Tvrdonice
Merlin s.r.o. Hrušky
Hrušecká stavební společnost

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek