Úvod > Horizontální žaluzie > Interiérové žaluzie EuroDesign

Interiérové žaluzie EuroDesign

EuroDesign HIT

Jednoduchá konstrukce se skládá z lakovaného ohýbaného horního a dolního ocelového profilu, hliníkových lakovaných bombírovaných lamel a polyamidového žebříčku. Ovládání žaluzie je monokomandní ovládacím řetízkem, kterým se přes převodník a šestihranný hliníkový drát navíjí plochý polyamidový pásek, stahující nebo spouštějící žaluzii. Strunová fixace je připevněna do zasklívací lišty okna. Všechny ostatní doplňky jsou výlisky z PVC.

Šířka lamel: 16 a 25 mm
Materiál horního profilu: Lakovaný ocelový plech.
Barvy dřevěné dolní lišty, krycího profilu a lamel: 6 barev dle RAL.
Barvy lamel: Výběr dle vzorníku z cca 60 odstínů.
Fix - boční fixační vedení žaluzie.
Distanční podložky - pro různé šířky zasklívací lišty.
Celostínící provedení - je možné jen u šířky lamel 25 mm.

Mezní limity:
30 -220 cm / Šířka: 30 - 200 cm / Plocha do 2,5 m2
Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

EuroDesign HIT II

Tyto žaluzie mají oproti EuroDesign HIT vylepšený základní profil a úspornější uspořádání konstrukce.

EuroDesign Classic


Interiérové celohliníkové žaluzie EuroDesign - Classic jsou první celohliníkové žaluzie, proto vhodné do prostředí se zvýšeným výskytem vlhkosti jako např. koupelny, letní zahrady, bazény apod. Tyto žaluzie mají jinak stejné vlastnosti, jako Eurodesign Standard.

Eurodesign Isolite

Interiérové celohliníkové žaluzie EuroDesign - Isolite jsou vhodné do prostředí se zvýšeným výskytem vlhkosti jako např. kopelny, letní zahrady, bazény apod. Tento typ žaluzie je konstrukčně odlišný od typů předchozích žaluzií EuroDesign. Tyto žaluzie lze vybavit planetovou převodovkou, a proto je systém vhodný pro větší rozměry, blížící se limitním rozměrům.

Jednoduchá konstrukce se skládá z lakovaného protlačovaného horního a dolního hliníkového profilu, hliníkových lakovaných bombírovaných lamel, polyamidového žebříčku a krycího hliníkového plechu. Ovládání žaluzie je monokomandní ovládacím řetízkem, kterým se přes převodovku a šestihranný hliníkový drát navíjí plochý polyamidový pásek, stahující nebo spouštějící žaluzii. Strunová fixace je připevněna do zasklívací lišty okna. Všechny ostatní doplňky jsou výlisky z PVC. Oproti systému Classic je horní hliníkový profil dělený, což umožňuje servisní zásah, aniž bychom museli žaluzii demontovat z okna.

Materiál horního a dolního profilu: Lakovaný AL plech
Ostatní vlastnosti jsou stejné, jako u modelu Standard

EuroDesign Isolite plus

Interiérové celohliníkové žaluzie EuroDesign - Isolite plus jsou vylepšeným systémem Isolite. Vylepšení spočívá v několika technických konstrukčních úpravách, z nichž nejvíce viditelné pro zákazníka je nový design krycí lišty, která je zaoblená. Tento systém je rozšířen o dalších pět barev (Renolit v barvách imitace dřeva).

Vlastnosti jsou jinak stejné, jako u modelu Isolite

EuroDesign Neoisolite

Interiérové celohliníkové žaluzie EuroDesign - NeoIsolite jsou vylepšeným systémem Isolite plus. Vylepšení spočívá v tom, že žaluzie není pevně uchycena na okně, ale je zavěšena pomocí úchytů tak, aby ji bylo možné kdykoliv sundat (pro snadnější čištění oken apod.) a opět na okno nasadit.

Vlastnosti jsou jinak stejné, jako u modelu Isolite plus

Interiérové žaluzie EuroDesign patří zatím mezi nejdokonalejší typ interiérové žaluzie, který byl vyvinut, a stále se vyvíjí, zvláště pro plastová a dřevěná eurookna. Mají moderní design, jednoduché a optimální ovládání, snadno se montují a vyžadují minimální zásah do okenního rámu (vrtání apod.).

Žaluzie EuroDesign se vyrábí v několika modifikacích, a to v závislosti na prostředí, do kterého je žaluzie umístěna (materiál profilů) a na velikosti plochy žaluzie (planetová převodovka).

Svou konstrukcí a ovládáním jsou zcela odlišné od klasických žaluzií. Horní profil je válcovaný plech, překrytý dřevěnou lamelou v odstínu shodném s odstínem dřevěných lamel. Obsahují dřevěnou nebo hliníkovou krycí lištu.

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek