Úvod > Garážová vrata > Boční vrata

Boční vrata

Posuvné boční vrata se vyznačují vysokou elegancí, velmi dobrými vlastnostmi pohybu a díky velmi nízkému nadpraží nesnižují průjezdnou výšku. Skutečně neobyčejně pěkná varianta vrat je určena pro náročné zákazníky s vysokými nároky na individualitu a Design.

Výška sekcí: 500 mm
Materiál sekcí: Lisovaný ocelový pozinkovaný plech vypěněný polyuretanem.
Barvy lamel: Základní bílá, na přání dle RAL.
Typy kování: Standardní ostění, snížené ostění.
Typ pohonu: Ruční, motorové.
Typ ovládání: Spínače, dálkové.

Doplňkové vybavení:
Ruční madlo - jen pro ruční ovládání nebo pro odblok zvenčí.
Dvojitý rozvorový zámek - uzamčení vrat zvenčí i zevnitř (platí pro ruční ovládání).
Nouzové otevírání zvenčí - zajišťuje odblokování vrat zvenčí při výpadku el. energie.

Mezní limity: Šířka vrat: 7 m / Výška vrat: 3,5 m
Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

Boční vrata lze použít pro velké rozměry. Vrata mají velmi tichý chod s možností naprogramování dvou režimů otevírání - jen pro průchod a pak úplné otevření vrat. Velká škála barevného provedení uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vrata jsou vyrobena dle platných norem EU.

Ocelová sekce vrat je z 40 mm tlustého sendviče složeného z vnitřního a vnějšího plechu 0,5 mm spojeného polyuretanovou pěnou. Vzájemné spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otvírání nemohla mezi nimi vzniknout mezera, do které by se mohli skřípnout při zavírání vrat prsty.

Sekce jsou vedeny v horních a dolních vodících lištách pomocí spojovacích dílů s polyamidovými tvrzenými rolnami. Motorová lišta je elegantně umístěna podle typu kování. Elektromotor s přijímačem DO má zabudován inteligentní systém rozpoznání při nájezdu vrat na překážku. Tichý chod při pohybu lamelového pancíře zajišťují vrchní nosné rolny a spodní řiditelné kladkové aretace z tvrzeného polyamidu. Vybavení motoru nouzovým odblokováním v případě výpadku el. energie je samozřejmostí.

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek