Rolovací sítě

Horizontální sítě

Horizontální rolovací sítě jsou zvláštním doplňkem uceleného sortimentů sítí proti hmyzu. Zvětšují tak rozsah řešení pro každé okno a dveře. S úspěchem se používají všude tam, kde se požaduje častá volnost a průchodnost oken a tam, kde nelze použít závěsné nebo posuvné dveřní sítě. Ze všech druhů sítí zabírá minimální manipulační prostor při ovládání.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě na okně a ve dveřích, tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a funkčnost celého výrobku. Snadná instalace jak zevnitř, tak i zvenku budovy. Díky použitým materiálům (AL, PVC, skleněné vlákno) je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání.

Konstrukce horizontální rolovací sítě se skládá z hliníkového horizontálního kastlíku v barevném provedení s dvojitou vypalovanou vrstvou bílé a čokoládově hnědé barvy. V kastlíku je na hliníkový předpružený hřídel navinuta síťovina ze skelných vláken potažených šedou PVC fólií, zaručující její ohebnost a nelámavost při téměř dokonalé dilatační stálosti a průhlednosti.

Síťovina je ukončena hliníkovou koncovou lištou, opatřenou těsněním. Koncová lišta je se sítí vedena v hliníkových bočních vodících a těsnících profilech. Na koncové liště jsou upevněny madla. Boční vodící profily jsou ukončeny zajišťovacími příchytkami, do nichž při uzavření sítě zapadá koncová lišta.

Barva kastlíku: Bílá, čokoládově hnědá.
Barva bočních vodících profilů: Bílá, čokoládově hnědá.
Montáž: Na ostění (zárubeň), do ostění (rámu).

Doplňkové vybavení:
Doplňky na ostění - pro montáž na ostění.
Rohový profil - pro montáž do rámu z úhlových profilů.
AW - kartáčky - těsnící kartáčky bočních vodících profilů, zajišťující síťovinu proti průvanu.

Mezní limity: Šířka: 170 cm / Výška: 260 cm

Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

Vertikální sítě

Vertikální rolovací sítě jsou zvláštním doplňkem uceleného sortimentů sítí proti hmyzu. Zvětšují tak rozsah řešení pro každé okno a dveře. S úspěchem se používají všude tam, kde se požaduje častá volnost a průchodnost oken a tam, kde nelze použít závěsné nebo posuvné dveřní sítě. Ze všech druhů sítí zabírá minimální manipulační prostor při ovládání.

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Snadná instalace jak zevnitř, tak i zvenku budovy. Díky použitým materiálům (AL, PVC, skleněné vlákno) je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání.

Konstrukce vertikální rolovací sítě se skládá z hliníkového vertikálního kastlíku v barevném provedení s dvojitou vypalovanou vrstvou bílé a čokoládově hnědé barvy. V kastlíku je na hliníkový předpružený hřídel navinuta síťovina ze skelných vláken potažených šedou PVC fólií, zaručující její ohebnost a nelámavost při téměř dokonalé dilatační stálosti a průhlednosti. Síťovina je ukončena hliníkovou koncovou lištou, opatřenou těsněním. Koncová lišta je se sítí vedena v hliníkových vodících a těsnících profilech. Na koncové liště jsou upevněny madla a aretační západka pro aretaci sítě v zavřené poloze. Koncová lišta se zasouvá do bočního hliníkového profilu, kde je aretována v zavřené poloze západkou.

Mezní limity: Šířka: 170 cm / Výška: 260 cm
Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

Vlastnosti vertikální sítě jsou jinak stejné jako u modelu horizontální sítě
© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek