Okenní sítě

Rozměry profilu rámu: 25 x 11 mm
Barva profilu: Bílá, čokoládově hnědá.
Barva výztuhy: Bílá, čokoládově hnědá.
Instalace sítě: Otočné háčky, Z-háčky, šrouby, PVC háčky (obrtlíky).
Montáž: Na ostění (rám), do ostění (rámu).

Doplňkové vybavení:
Středová výztuha - pro rozměr sítě větší jak 1 m.
Vsazovací profil s lemem - nový síťový profil, šetřící okenní rámy (není nutné vrtání do oken).
Šikmé rámy - okenní síť do atypických tvarů oken.
Obloukové rámy - okenní oblouková síť do obloukových oken.

Mezní limity: Šířka: 15 - 220 cm / Výška: 15 - 220 cm.

Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka. Při překročení některého z rozměrů sítě nad 1 m, je doporučována středová příčka. Na přání zákazníka lze toto pravidlo porušit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka na tvar a napnutí sítě.

Naše sítě proti hmyzu nabízí kompletní rozsah řešení pro každé okno. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě na okně a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Snadná instalace jak zevnitř, tak i zvenku budovy. Díky použitým materiálům (AL, PVC, skleněné vlákno) je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání. Snadná výměna mechanicky poškozené síťoviny. Díky spojením profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých okenních sítí.

Jednoduchá konstrukce okenní sítě se skládá z rámu z hliníkových profilů 25 x 11 mm v barevném provedení s dvojitou vypalovanou vrstvou bílé a čokoládově hnědé barvy. Profily jsou spojeny v rozích hliníkovými vnitřnímu rohy, zajišťující tuhost a pravoúhlost okenní sítě. Je-li jeden z rozměrů okenní sítě větší než 1 m, doporučuje se rám vyztužit hliníkovou středovou příčkou (na přání lze vyrobit bez příčky). Jsou-li oba rozměry větší než 1 m, umíme si i s tímto problémem poradit. Rám je vyztužen středovým křížem dvou na sobě kolmých příček. Do rámu je vsazena pomocí gumové těsnící kulatiny síťovina ze skelných vláken potažených šedou PVC fólií, zaručující její ohebnost a nelámavost při téměř dokonalé dilatační stálosti a průhlednosti.

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek