Dveřní sítě

Závěsné sítě

Závěsné dveřní sítě proti hmyzu nabízí kompletní rozsah řešení pro každé dveře. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

Díky použitým materiálům (AL, PVC, skleněné vlákno) je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání. Snadná výměna mechanicky poškozené síťoviny. Díky spojením profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

Jednoduchá konstrukce dveřní závěsné sítě se skládá z rámu z hliníkových profilů 53 x 18 mm v barevném provedení s dvojitou vypalovanou vrstvou bílé a čokoládově hnědé barvy. Profily jsou spojeny v rozích PVC vnitřnímu rohy, zajišťující tuhost a pravoúhlost okenní sítě. Ve standardní výšce nebo dle přání zákazníka je rám vyztužen středovou hliníkovou příčkou, na níž jsou umístěny PVC madla. Ve stejné výšce je na rámu připevněn magnet, který fixuje dveřní síť v zavřené poloze při silném průvanu.

Dveřní síťový rám je osazen panty, které mohou být pružené a nebo nepružené. Do rámu je vsazena pomocí gumové těsnící kulatiny síťovina ze skelných vláken potažených šedou PVC fólií, zaručující její ohebnost a nelámavost při téměř dokonalé dilatační stálosti a průhlednosti. Rám závěsné dveřní sítě může být doplněn o spodní okopový profil, který chrání síťovinu i proti Vašim čtyřnohým miláčkům, kteří se nechtějí smířit s touto překážkou.

Rozměry profilu rámu: 52 x 18 mm
Barva profilu: Bílá, čokoládově hnědá.
Orientace dveřní sítě: Pravé, levé - určuje se stejně jako u klasických dveří.
Montáž: Na ostění (zárubeň), do ostění (rámu).
Závěsné dveřní panty: Pružené, nepružené.

Mezní limity: Šířka: 40 - 110 cm / Výška: 150 - 240 cm

Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

Posuvné sítě

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu doplňují rozsah řešení tam, kde pro velké rozměry není možné použít závěsné dveřní sítě (nejčastěji dvoukřídlé balkónové dveře, nebo dveře letních či zimních zahrad, francouzské dveře apod.). Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Systém může být jednokřídlový nebo doukřídlový.

Typ dveřní posuvné sítě: Jednokřídlé, dvoukřídlé
Mezní limity: Šířka: 40 - 200 cm / Výška: 100 - 240 cm

Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

Vlastnosti posuvné sítě jsou jinak stejné jako u modelu závěsné sítě

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek