Jednokřídlé volné PVC shrnovací dveře

Jednokřídlé volné PVC shrnovací dveře jsou vhodné pro uzavření nebo rozdělení větších prostor, protože možňují průchod oběma konci dveří.

Rozměry lamel: 10 x 120 mm, 10 x 145 mm
Barva lamel: Dle vzorníku.

Doplňkové vybavení:
Prosklení - lze volit počet řad pro všechny lamely, nebo pro jednotlivé lamely.
Madla a kliky - pro jednokřídlové jedna sada na jedny dveře.
Obložení rámu MODULO - komplet rám 110 x 220 cm.

Mezní limity: Šířka: min. 57 cm - max. neomezena / Výška: 10 - 200 cm

PVC shrnovací dveře jsou inteligentním a jednoduchým řešením pro uzavření a rozdělení všech typů prostorů. Výroba na míru zajišťuje bezproblémovou instalaci a dokonalý vzhled vytvořené umělé prostorové předělovací stěny v kancelářích, bytech apod. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku po dlouhou dobu užívání a zabírá minimální prostor ve shrnuté poloze. Díky použitým materiálům (PVC) je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání. Snadná výměna mechanicky poškozených lamel. Systém umožňuje zabudování prosklení z různých druhů tónovaných organických skel při jejich různorodém rozmístění.

Jednoduchá konstrukce PVC shrnovacích dveří se skládá ze dvou typů PVC lamel - úzká lamela (10 x 120 mm) a široká lamela (10 x 145 mm) v barevném provedení dle vzorníku. Lamely jsou spojeny PVC kloubovými profily, zajišťující volné otáčení lamel v rozmezí 0 - 170° . Lamely jsou horní části zavěšeny pomocí PVC nosných čepů na PVC vodící kolejnici (profil). U jednokřídlových volných dveří jsou obě strany volně posuvné a v zavřené poloze se zasouvají do PVC uzavíracích profilů, kde jsou dveře zajištěny magnetem nebo uzamčeny zámkem s klikou. Dveřní lamely je možné doplnit prosklením z organického skla a s různými vzorovými efekty.

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek