Plátěné rolety

Samonavíjecí rolety

Současné plátěné samonavíjecí rolety mají moderní design. Mezi další doplňky rolety patří boční strunové fixační vedení a kryt rolety.

Jednoduchá konstrukce se skládá z lakovaného hliníkového montážního profilu, na který jsou přinýtovány boční ocelové lakované konzoly. Na konzoly je nasazen navíjecí hřídel, který je opatřen z jedné strany samonavíjecím mechanizmem a z druhé strany koncovým ložiskem. Látka rolety je jedním koncem přilepena na navíjecí hřídel, druhý konec je ukončen koncovým hřídelem, na němž je nacvaknuto madlo pro ovládání rolety.

Průměr hřídele: 25 a 34 mm
Materiál navíjecího hřídele: Lakovaná ocel. nebo hliníková trubka.
Materiál spodního hřídele: AL extrudovaný profil nebo lakovaná ocel. trubka.
Materiál montážního profilu: AL lakovaný extrudovaný profil.
Barva roletové látky: Výběr dle vzorníku z cca 50 odstínů.
Barva konstrukce rolety: základní bílá, na přání lze lakovat dle RAL.
Orientace navíjení: K oknu, od okna.
Instalace (montáž): Na ostění, do ostění.

Doplňkové vybavení:
Fix - boční fixační strunové vedení.
Kryt rolety - garnýž - bíle lakovaný hliníkový extrudovaný profil.

Limitní rozměry: Výška: 260 cm / Šířka: 35 - 300 cm / Plocha do 5,4 m2. Limitní rozměry je možné na přání zákazníka překročit, na takovýto výrobek se ovšem nevztahuje 100 % záruka.

Řetízkové rolety

Plátěné řetízkové rolety lze, oproti samonavíjecím roletám, snadno stahovat a navíjet a ponechat v jakékoliv žádané poloze. K tomu slouží řetízkový ovládací mechanismus. Mezi další doplňky rolety patří boční strunové fixační vedení, motorový pohon a kryt rolety.

Jednoduchá konstrukce se skládá z lakovaného hliníkového montážního profilu, na který jsou přinýtovány boční ocelové lakované konzoly. Na konzoly je nasazen navíjecí hřídel, který je opatřen z jedné strany řetízkovým ovládacím mechanizmem a z druhé strany koncovým ložiskem. Látka rolety je jedním koncem přilepena na navíjecí hřídel, druhý konec je ukončen koncovým hřídelem, na němž je nacvaknuta svěrka látky.

Motor - lze použít jen pro průměr 34 mm.
Spínače - ovládací spínače el. motoru.
Ostatní parametry těchto rolet jsou stejné jako u modelu Samonavíjecí rolety.
© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek