Novinky

1.3.2021

Pro ty, co budou mít zájem si polétat v této lokalitě se svým bílým miláčkem (kluzákem), nabídne nová divize leteckých služeb možnost levného vlekání kluzáků. Případné detaily o této jedinečné možnosti obdržíte po individuálním vyžádání.

1.3.2021

Divize leteckých služeb nabídne data z meteostanice, která patří mezi důležité informace o aktuálním počasí na letišti LKKRAV pro plánování provozu (příletů a odletů).

1.3.2021

Divize leteckých služeb nabídne pohled na letištní plochu za pomocí webkamery. Otevřením náhledu okna webkamery můžete sledovat dění na letišti LKKRAV.

1.3.2021

Do divize leteckých služeb zcela logicky patří seznamovací a vyhlídkové lety. Více info zde.

1.1.2020

Firma ROLLA zřizuje pro rok 2021 novou divizi leteckých služeb o možnost výcviku pilotů v letecké škole pro piloty ultralehkých letadel (ULL). Nabídneme výcvik v nově schválené kategorii LSA s MTOW 600 kg. Provoz a výcvik budeme provádět na sériově vyráběném letadle ALTO 912TG s výbavou, která je běžná pro letadla GA. Nálet v kategorii ULL se pilotům s kvalifikací PPL započítává pro prodlužování kvalifikace PPL, čímž si piloti mohou značně snížit náklady na privátní leteckou činnost.

1.1.2011

Divize stavebnictví a stínící techniky uvádí na trh novou modifikovanou interiérovou horizontální žaluzii EuroDesign HIT II, která vyniká lepším designem.

1.1.2009

Uvádíme na trh nový modifikovaný hliníkový profil pro vsazovací okenní sítě proti hmyzu, které vynikají lepším designem a díky jeho menší konstrukční tloušťce ho lze použít téměř u všech typů oken, které jsou dostupné na trhu.

1.1.2007

Uvádíme na trh novou vylepšenou řadu interiérových horizontálních žaluzií Neoisolite, které nejsou pevně namontovány na okně, ale zavěšeny pomocí speciálních závěsů tak, aby je bylo možné sundávat, což ocení zvláště hospodyňky při mytí oken.

1.1.2007

Uvádíme na trh novou řadu závor GARD 8, které se vyznačují nadčasovým designem, snadnou montáží, bezporuchovostí. Jsou navrženy pro velmi intenzivní provoz.

30.6.2006

Uvádíme na trh novou vylepšenou řadu interiérových horizontálních žaluzií NewDesign Plus, s variabilní možností volby způsobu ovládání a velmi příjemným designem.

1.1.2006

Uvádíme na trh novou řadu interiérových horizontálních řetízkových žaluzií EuroDesign HIT, u které se podařilo snížit cenu až o 30% a novou řadu interiérových horizontálních žaluzií EuroDesign ISOLITE Plus, která novým designem a rozšířenou škálou barev lišt uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

1.1.2006

Uvádíme na trh novou řadu závor GARD, které se vyznačují snadnou montáží, bezporuchovostí a velmi příjemným designem.

1.1.2005

Uvádíme na trh nové celohliníkové dveřní sítě, které svým designem, tvarovou stabilitou, širokou variabilitou provedení a dostupnou cenou jsou zatím nejkvalitnějším výrobkem ve své kategorii.

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek