Novinky

1.1.2011

Uvádíme na trh novou modifikovanou interiérovou horizontální žaluzii EuroDesign HIT II, která vyniká lepším designem.

1.1.2009

Uvádíme na trh nový modifikovaný hliníkový profil pro vsazovací okenní sítě proti hmyzu, které vynikají lepším designem a díky jeho menší konstrukční tloušťce ho lze použít téměř u všech typů oken, které jsou dostupné na trhu.

1.1.2007

Uvádíme na trh novou vylepšenou řadu interiérových horizontálních žaluzií Neoisolite, které nejsou pevně namontovány na okně, ale zavěšeny pomocí speciálních závěsů tak, aby je bylo možné sundávat, což ocení zvláště hospodyňky při mytí oken.

1.1.2007

Uvádíme na trh novou řadu závor GARD 8, které se vyznačují nadčasovým designem, snadnou montáží, bezporuchovostí. Jsou navrženy pro velmi intenzivní provoz.

30.6.2006

Uvádíme na trh novou řadu obložení zárubní MODULO pro PVC shrnovací dveře.

30.6.2006

Uvádíme na trh novou vylepšenou řadu interiérových horizontálních žaluzií NewDesign Plus, s variabilní možností volby způsobu ovládání a velmi příjemným designem.

1.1.2006

Uvádíme na trh novou řadu interiérových horizontálních řetízkových žaluzií EuroDesign HIT, u které se podařilo snížit cenu až o 30% a novou řadu interiérových horizontálních žaluzií EuroDesign ISOLITE Plus, která novým designem a rozšířenou škálou barev lišt uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

1.1.2006

Uvádíme na trh novou řadu závor GARD, které se vyznačují snadnou montáží, bezporuchovostí a velmi příjemným designem.

1.1.2006

Uvádíme na trh nové sekční garážové vrata SEGATO, které se vyznačují zejména velmi tichým a lehkým chodem, snadnou montáží, větší stabilitou a kvalitou kování a konstrukce sekcí. Za stejnou cenu získáte bezkonkurenčně kvalitnější vrata.

1.1.2006

Uvádíme na trh nové PVC shrnovací dveře s možností volby ze dvou šířek PVC lamel. Širší lamely zabírají menší průchozí prostor.

1.1.2005

Uvádíme na trh nové celohliníkové dveřní sítě, které svým designem, tvarovou stabilitou, širokou variabilitou provedení a dostupnou cenou jsou zatím nejkvalitnějším výrobkem ve své kategorii.

1.1.2005

Uvádíme na trh nové celohliníkové garážové vrata VERTICO, které elegantně řeší problém drahých vstupních dveří do garážových vrat a rovněž možnost instalace pro garáží s minimální výškou nadpraží. Svým designem a propracovaností do všech detailů jsou ojedinělým výrobkem svého druhu na českém trhu.

1.1.2004

Uvádíme na trh nové modifikované celohliníkové garážové vrata DETOLUX, které jsou svým designem, propracovaností do všech detailů velmi zdařilé a hlavně téměř bezúdržbové.
© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek