Ceny

Vážení zákazníci,

ceníky pro naše výrobky jsou z velké většiny tabulkové (t.j. cena se určuje podle šířky a výšky výrobku). Vzhledem k tomu, že pro stanovení konečné ceny je potřeba zadávat více vstupních dat (které Vám nejsou známy), není efektivní ceníky na této stránce zobrazovat.

Stáhnout ukázkové ceníky

Tvorba konečné ceny

Základní část ceny tvoří tabulková cena, k ní se připočítává jedna z nutných variant (např. druh pantů u dveřních sítí, druh ovládání apod.), dále se připočítává doplňková výbava (není povinná) a cena montáže a dopravné (pro montáže do 20 km je doprava zdarma) a k takto spočítané celkové ceně se připočte 14% nebo 20% DPH.

Snížená sazba DPH

V souladu s novým zákonem o DPH, platí, že sníženou 14% sazbu lze použít jen pro montáže stavebních doplňků do rodinných domů, bytů a staveb, určených pro bydlení, u nichž musí být výměra bytových prostor větší než výměra nebytových prostor. Jako doklad o splnění podmínek k oprávněnému použití snížené DPH slouží kolaudační rozhodnutí.

Slevy

Pro odběratele hotových výrobků je stanovena sleva z výše uvedených tabulkových cen, která se skládá z fixní (pevné) slevy a slevy (bonus) podle dosaženého odběru během kalendářního roku. K ceně účtujeme balné a poštovné (nebo přepravné zasilatelské služby), které při vlastním odběru odpadá a 20% DPH.

Nezávazná kalkulace zdarma

Abychom se vyhnuli nedorozumění při stanovení konečné ceny, doporučujeme Vaši návštěvu u nás pro vyjasnění Vašich požadavků a stanovení přesné konečné ceny.

Na základě Vašich písemných popř. telefonických požadavků, nebo požadavků zaslaných na naši e-mailovou adresu info(@)rolla.cz, Vás navštívíme, změříme potřebné rozměry, předložíme k výběru vzorníky materiálů a buď na místě zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, nebo Vám tuto nabídku doručíme písemně na Vaši adresu. V případě objednávky s Vámi sepíšeme zakázkový list, kde budou uvedeny všechny potřebné údaje včetně ceny. Pro větší zakázky poskytujeme množstevní slevy.

© 2008 Rolla. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek